Son Yaz Yağmur kaç kilo?

Son Yazdaki yağmurun boyu kaç?

Rol aldığı tiyaro oyunları sayesinde de çeşitli ödüllere layık görüldü. Oyuncu, Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakterine hayat vermesinin ardından, son olarak Son Yaz dizisinde Yağmur karakterine can veriyor. Oyuncu 1.63 metre boyunda, 53 kilodur.

Son Yaz yağmur kimin kızı?

Son Yaz dizisinde Hafsanur Sancaktutan’ın canlandırdığı Yağmur karakteri merak ediliyor. Yağmur, Selim ve Canan’ın kızı.

Hafsanur Sancaktutan nereli?

İstanbul, TürkiyeHafsanur Sancaktutan / Doğum yeriİstanbul, Türkiye’de Marmara Bölgesi’nde yer alan şehir ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir. Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34. sırada yer alır. Vikipedi

Hafsanur Sancaktutan hangi dizide oynuyor?

Son Yaz
Aşk Ağlatır2019Gülperi2018 – 2019Gritos de amorşu tarihten beri: 2021Love Makes Us Cry
Hafsanur Sancaktutan/TV şovları

Hafsanur Sancaktutan kimin sevgilisi?

Menajerimi Ara’nın yıldızı Deniz Can Aktaş oyuncu Hafsanur Sancaktutan ile aşkını ilan etti! Bir yılı aşkın süredir beraber olan ikili tatile giderken paylaştıkları fotoğrafla mutluluklarını gösterdiler.

Rabia Soytürk kaç kilo?

Rabia Soytürk, 1.66 metre boyunda, 52 kilo ve Balık burcudur. Rabia Soytürk, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterine hayat veriyor.

Alperen duymaz boyu kaç?

184 cmAlperen Duymaz / Boy

Son Yaz dizisinde savcının kızı kim?

Öncelikle FOX ekranına hoş geldiniz 🙂 Sizi “Son Yazdizisinde Yağmur karakteriyle izliyoruz. Yağmur 18 yaşında, Savcı Selim Kara ve Canan Kara’nın kızı.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir Biyografi?

Hafsanur Sancaktutan 21 yaşındadır. Hafsanur Sancaktutan 20 Mart 2000’de İstanbul’da doğdu. Oyuncu aynı zamanda Rizelidir. … Oyuncu, Aşk Ağlatır dizisinde Ada Meryem karakterine hayat vermesinin ardından, şimdilerde Son Yaz dizisinde Yağmur karakterine hayat vermektedir.

Alperen duymaz aslen nereli?

Yaşam öyküsü ve oyunculuk kariyeri Aslen Ankara Mamak Kıbrısköy doğumlu olan Alperen Duymaz, lise yıllarında müzik ve modellikle ilgilendi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile oyunculuğa adım attı.

Deniz Can Aktaş aslen nereli?

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğma büyüme İstanbullu olan Deniz Can Aktaş aslen Kastamonu İnebolu’ludur. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olan genç oyuncu, kariyerine 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adım atmıştır.

Hafsanur Sancaktutan hangi filmlerde oynadı?

Hafsanur Sancaktutan

  • Son Yaz. 2020.
  • Bir Annenin Günahı 2020.
  • Aşk Ağlatır. Ada.
  • Gülperi. 2018 – 2019. Fidan.

Denizcan ve Hafsanur sevgili mi?

Ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş, bir süredir meslektaşı Hafsanur Sancaktutan ile birliktelik yaşıyor.

Hafsanur Sancaktutan sevgilisi kim 2021?

Oyuncu Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ile birlikteliğini ilan etti.

Hafsanur Denizcan sevgili mi?

Ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş, bir süredir meslektaşı Hafsanur Sancaktutan ile birliktelik yaşıyor.