Söz Gülümser Karasu kim?

Söz Baharın babası kimdir?

Söz – Serhat Kılıç – Çolak Kimdir? Karakter Açıklaması: Bahar‘ın babası. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmeyen terör örgütü lideri Çolak’ın en büyük destekçisi ve finansörü.

Söz dizisinde Yavuzun rütbesi nedir?

“Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken Özel Kuvvet Tim’inin hikayesini konu alan Söz dizisinde Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun yaşadıkları anlatılıyor.

Söz komutan kim?

Söz dizisinde Yavuz Karasu (Komutan) rolünü kim canlandırıyor? Tolga Sarıtaş’ın Söz dizisinde oynadığı Yavuz Karasu (Komutan) karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

Söz dizisi kaç yılında çekildi?

Söz, Tims&B Productions imzalı, ilk bölümü 3 Nisan 2017 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi.

Söz Keşanlı kimdir?

Söz dizisinde canlandırdığı Mücahit Serdengeçti (Keşanlı) karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran Görkem Sevindik, 2020 yılında basketbolcu Kübra Siyahdemir ile sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Ünlü oyuncu, geçen ağustos ayında ise ilk kez babalık duygusunu tatmıştı.

Söz kopuk kim?

Selim Hayroviç, nam-ı diğer “Kopuk“, tam bir görev adamı ve vatan sevdalısı olan eski bir askerdir. Deli dolu, nerde ne yapacağı belli olmayan, kopup gitmeleriyle meşhurdur.

Söz Linda kimdir?

Melis Birkan dizide Linda karakterini canlandıracak. Linda, özellikle Orta Doğu’nun en kanlı savaşlarında görev yapmış bir savaş muhabiridir. Sayısız ödüle sahip olan Linda, dünyaca tanınmış ve saygıyla karşılanan bir kadındır.

Söz dizisindeki askerler bordo bereli mi?

Dizi Bordo Bereliler‘i anlatıyor. Gerçek hayattan kesintilerden bazılarını gösterebiliyoruz. Hikaye asker konusu olduğu için ciddiyet üzerinde ilerliyor.

2022 söz dizisi ne zaman başlayacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla ekranlara damgasını vuran Söz dizisi, 4 Ocak 2022 Salı günü itibarıyla ekranda olacak.

Söz dizisi neden bitti?

O3 Medya’nın hazırladığı Sana Söz dizisi 7. bölümde ekrana veda ediyor. Başrolü Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın paylaştığı dizi 7. bölümde bitiyor. Dizinin reytingler nedeniyle yayın hayatını noktaladığı düşünülüyor.

Söz Keşanlı kaç yaşında?

Üstçavuş, ağır silah uzmanı, 27 yaşında, lakabı “Keşanlı“. Deli dolu ve atılgandır. Bütün operasyonlarda en önden gitmekten korkmaz.

Soz kesanli nereli?

Görkem Sevindik (d. 17 Ekim 1986, Adana), Türk oyuncu.

Genco Özak hangi dizide oynadı?

Güvercinşu tarihten beri: 2019
Kocamın Ailesi2014 – 2015Vatanım Sensin2016 – 2018
Genco Özak/TV şovları

Selim Hayroviç hangi dizilerde oynadı?

Çalgı Çengi filmi ile kamera karşısına geçen Genco Özak, Söz dizisinde canlandırdığı Kopuk- Selim Hayroviç rolü ile de Güvercin adlı dizide hayat verdiği Ökkeş karakteriyle de oldukça dikkat çekti.

Linda Gacoin kimdir?

Ortadoğu’da başta olmak üzere birçok ülkede görev yapmış dünyaca ünlü bir muhabir. Savaş muhabiri olarak birçok ödül almış olan Linda, dünya kamuoyunda saygın bir yere sahiptir. Bu ünü ve gazetecilik kimliğini kullanarak, özellikle Ortadoğu’da stratejik çalışmalar yürütmektedir.