Tatılya neden kapandı?

Tatilyayı kim aldı?

Tatilya
Kapanma 3 Nisan 2006)
Sahip Bayındır Holding
Tasarım ve inşaat
Mimar Oktay Nayman

Tatilya nereye gitti?

Hem de en ilginç halka… Tatilya artık Kuzey Irak’ta… Bir zamanlar İstanbul çocuklarının “hayal dünyası” olarak işletilen Tatilya‘yı Barzani aşiretinden bir işadamı olan Malaşin Barzani 1.1 milyon dolara satın aldı. Bir süre önce oyuncaklar konteynerlere bindirilip Kuzey Irak’a gönderildi.

Tatilya neden battı?

1996 yılında Bayındır Holding tarafından işletmeye açılan Tatilya, Bayındır Grubunun borçları nedeniyle 2001 yılında İş Bankası’na devredilmişti ve İş YGO portföyüne girmişti. Kapanan Tatilya‘nın makina parkı ise, Irak’ın Erbil kentinde yerleşik Darin şirketine 1,1 milyon dolara satılmıştı.

Tatilya neden kapatıldı?

Tatilya, 2006 yılı içinde ekonomik sebeplerden dolayı yıkıldı, içindeki oyuncaklar Kuzey Irak’a kurulmak üzere satıldı, yerine modern zamanların türeyen mantarı olan bir AVM yapıldı.

Tatilya nın yerine ne yapıldı?

Tatilya‘nın yerine yapılacak olan ve Ocak 2011’de inşaatına başlanarak, 2012’nin sonbaharında açılışının gerçekleştirilmesi planlanan Marmara Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde “Lunaryum”, “Solaryum” ve ‘Galaksi Köprüsü” olarak adlandırılan çeşitli bölümler bulunacak.

Tatilya hangi AVM oldu?

eski tatilya nın olduğu yerde yükselecektir bu avm. beylikdüzü-esenyurt bölgesine yatırımlar durmaksızın sürüyor.

Marmara Park yerinde ne vardı?

UZAY MÜZESİ OLACAK “Lunaryum”, “Solaryum” ve “Galaksi Köprüsü” olarak adlandırılan çeşitli bölümler barındıracak AVM’de, 100 bin metrekare kiralanabilir alan, 250 mağaza, 16 bin metrekare hipermarket, 13 bin metrekare yapı marketi, 11 sinema salonu, kafe ve restoranlar olacak.

Marmara parkın yerinde ne vardı?

Yaklaşık 100 bin metrekarelik brüt kiralanabilir alan ve ortalama 4 bin araçlık otoparkı ile Marmara Park AVM’de 250’den fazla mağaza, dev bir hipermarket, bir yapı market, elektronik mağazası, sinema, eğlence parkı ve hazır giyim mağazaları bulunacak.

Marmara Park kime ait?

Marmara Park
Yer Esenyurt, İstanbul
Açılış tarihi 17 Ekim 2012
Sahibi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.
Mağaza sayısı 250+ mağaza

Marmara Park’ın sahibi kimdir?

Marmara Park
Yer Esenyurt, İstanbul
Açılış tarihi 17 Ekim 2012
Sahibi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.
Mağaza sayısı 250+ mağaza

MarmaraPark ne zaman açıldı?

17 Ekim 2012Marmara Park / Açılış tarihi

Istanbul marmara park kime ait?

Marmara Park
Yer Esenyurt, İstanbul
Açılış tarihi 17 Ekim 2012
Sahibi ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.
Mağaza sayısı 250+ mağaza

Marmara Park Ipekyol kaçıncı katta?

Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır….Marmara Park AVM Mağaza Listesi.

MAĞAZA TELEFON KAT
İntimissimi 0212 852 11 67 2. Kat
İpekyol 0212 854 20 73 1. Kat
İş Bankası ATM Zemin
İşbir Yatak 0212 852 93 51 Zemin

ECE Türkiye Proje Yönetimi A Ş kimin?

sahibi olduğu firmanın başında, 2000 yılından bu yana Alexander Otto bulunmakta ve CEO olarak görev yapmaktadır. Bir aile şirketi olarak ECE, uzun dönemli ortaklıklar, sürdürülebilir yönetim anlayışı, çalışan odaklı iş ortamı ve geniş çaplı sosyal sorumluluk yaklaşımı ile tanınmaktadır.

Türkiye’nin en büyük AVM si hangisi?

Forum İstanbul 495 bin metrekarelik inşaat alanı ile Türkiyenin en büyük alışveriş merkezi olan Forum İstanbul, Avrupa’nın da en büyüklerinden biri.