TEKNOFEST saat kaçta başlıyor?

TEKNOFEST kaçta başlıyo?

Teknofest saat 09.00’da başlayacak ve akşam 19.00’a kadar ziyarete açık olacak. 2021 yılında dördüncü kez düzenlenecek olan Dünyanın en büyük ikinci havacılık festivali Teknofest‘te on binlerce kişi teknoloji alanında yarışacak ve son teknoloji ürünlerini tanıtacak.

TEKNOFEST akşam kaça kadar?

Teknofest 09.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Teknofest 2021 saat kaçta açılıyor?

21 Eylül 2021 Salı günü saat 11:00’de açılış seromonisi gerçekleştirilecek olan Teknofest 2021 21-26 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

TEKNOFEST ne zaman açılıyor?

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Milli Mücadele’nin …

Teknofest 2021 saat kaçta bitiyor?

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 21-26 Eylül tarihleri atasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşiyor. TEKNOFEST bugün (26 Eylül) saat 19.00’da sona eriyor.

TEKNOFEST giris ucretli mi?

TEKNOFEST ziyaretçi girişi ücretli olmayıp, kayıt gerektirmeyen bir festivaldir. TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Gösteriler, Aktiviteler ve Seminerler’e katılım ve Uluslararası Girişim Fuarı’nı ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

TEKNOFEST saat kaçtan kaça?

Teknofest 09.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. TEKNOFEST GİRİŞ ÜCRETİ VAR MI? TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, kapsamında düzenlenen gösteriler, aktiviteler ve seminerlere katılım ve Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi’ni ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

TEKNOFEST kaçta bitiyor?

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 21-26 Eylül tarihleri atasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşiyor. TEKNOFEST bugün (26 Eylül) saat 19.00’da sona eriyor.

TEKNOFEST giriş için ne gerekli?

TEKNOFEST‘e katılmak isteyenler öncelikle kayıt formunu doldurmak zorunda. Giriş kayıt formuna dolduran vatandaşlar festivale katılabilir. Teknofest için giriş ücreti istenmiyor. Festival tüm katılımcılar için ücretsiz.

TEKNOFEST istanbul ne zaman 2022?

30 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında Karadeniz’de gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olmak istiyorsanız başvuru için son tarih: 28 Şubat 2022!

TEKNOFEST şuan nerede?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, yaptığı yazılı açıklamada, 21-26 Eylül’de İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2021’in kapanış gününde organizasyonun gelecek yıl Samsun’da düzenleneceğinin açıklandığını bildirdi.

TEKNOFEST saat kaçta bitecek?

Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin de olduğu 74 kurum ile birlikte düzenlenen TEKNOFEST, bu yıl 21-26 Eylül’de 09.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

TEKNOFEST giriş ücreti ne kadar 2021?

TEKNOFEST 2021 ücretsiz ve herkese açıktır. Etkinlik kapsamında yapılan aktiviteler ve gösteriler de ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

TEKNOFEST giriş ücreti ne kadar?

Teknofest giriş ücreti talep edilmiyor, ziyaret ücretsiz olup herkese açık yapılıyor. Havacılık, Uzay ve Teknoloji alanlarında düzenlenen gösteriler, yarışmalar, aktiviteler ve seminerlerin düzenlendiği Teknofest, ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

TEKNOFEST giriş nasıl yapılır?

TEKNOFEST‘e katılmak isteyenler, başvurularını www.teknofest.orgweb internet adresinden yapabilecek. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen TEKNOFEST 2021 İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek ve 21 Eylül’de başlayacak.