Yağmur Tanrısevsin kimin kızı?

Yagmur Tanrisevsin nerelidir?

Yağmur Tanrısevsin (d. 24 Ağustos 1990, Mersin), Türk oyuncu ve tasarımcıdır..

Kalp Yarası Ayse kimin kızı?

Babası, annesinin aşkı uğruna malı, mülkü ve ailesini geride bırakarak İstanbul’a göç etmiş Ayşe‘nin. Babası, yaşamayı çok seven, hayattan zevk almayı bilen ve haliyle biraz har vurup harman savuran bir adam. Ayşe‘nin annesi dillere destan bir güzelliğe sahip, bir kadınmış.

Aşk yarası Ayşe kim?

Kalp Yarası dizisinde Ayşe‘ye hayat veren Yağmur Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin’de doğan Türk oyuncudur. … Yağmur Tanrısevsin, “Güneşi Beklerken”dizisinde ünlü bir ailenin duygusal krizler geçiren hassas kızı “blumia hastası” “Melis Güzel” karakterini canlandırarak tanınmıştır.

Yağmur Tanrısevsin hangi üniversite?

Marmara ÜniversitesiYağmur Tanrısevsin / ÜniversiteMarmara Üniversitesi İstanbul’da bulunan bir devlet üniversitesidir. Türkiye’nin önde gelen yükseköğretim kurumlarından biridir. Üniversite bünyesinde 16 fakülte, 11 enstitü, 3 yüksekokul ve 4 meslek yüksekokulu bulunmaktadır. Vikipedi

Yağmur Tanrısevsin kaç kilo?

1990 doğumlu olan Yağmur Tanrısevsin, 2021 yılı itibarıyla 31 yaşındadır ve bekardır. Yağmur Tanrısevsin 1.70 cm boyunda, 55 kilo ve başak burcudur.

Yağmur Tanrı versin kaç yaşında?

31 yaşında (24 Ağustos 1990)Yağmur Tanrısevsin / Yaş

Kalp Yarasinda Ayse kim?

Yağmur Tanrısevsin ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde sergilediği Ayşe rolü ile sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi. Türk oyuncu olan Yağmur Tanrısevsin Geniş Aile: Yapıştır, Yok Artık 2, Adını Feriha Koydum, Pis Yedili gibi projelerde yer aldı.

Yağmur Tanrısevsin ne iş yapıyor?

OyuncuYağmur Tanrısevsin / MesleğiOyuncu, dramatik bir yapımda rol alan ve sinema, televizyon, tiyatro veya radyoda bir karakteri canlandıran sanatçı. Aktör kelimesi Antik Yunancadaki ὑποκριτής kelimesinden gelmektedir. Bu kelime, “oynayan, canlandıran kişi” anlamına gelir ve bu yüzden “aktör” kelimesi de oyunculuk yapan kişiyi temsil eder. Vikipedi

Yağmur Tanrısevsin nereli kaç yaşında?

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR? Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Bölümü mezunudur. Sanat kariyerini oyunculuk ve seramik-cam alanlarında birlikte devam ettirmektedir.

Oğuzhan Koç neden ayrıldı?

AYRILIK HABERLERİYLE GÜNDEME GELDİLER İddiaya göre; çiftin ayrılık nedeni Oğuzhan Koç‘un evliliğe yanaşmaması.

Kalp Yarasinda Ayşe kim?

Yağmur Tanrısevsin ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde sergilediği Ayşe rolü ile sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi. Türk oyuncu olan Yağmur Tanrısevsin Geniş Aile: Yapıştır, Yok Artık 2, Adını Feriha Koydum, Pis Yedili gibi projelerde yer aldı.

Kalp Yarası Ayşe annesi kimdir?

Yağmur Tanrısevsin Ayşe‘nin annesi dillere destan bir güzelliğe sahip, bir kadınmış. Babası, ailesini geçindirmek için türlü türlü işlerde çalışmış. Yokluğun ve zaman zaman hiçliğin içinde bile aile olmayı başarabilmişler.

Kalp Yarası yeni oyuncuları kim?

Kalp Yarası Oyuncu Kadrosu

  • Gökhan Alkan. Ferit Sancakzade. Ferit; Sancakzade ailesinin küçük oğlu. …
  • Yağmur Tanrısevsin. Ayşe Yılmaz. …
  • Merve Çağıran. Hande Varoğlu. …
  • Toprak Can Adıgüzel. Yaman Öztürk. …
  • Şenay Gürler. Azade Sancakzade. …
  • Meltem Gülenç Zümrüt Varoğlu. …
  • Rıza Akın. Hüseyin Varoğlu. …
  • İnanç Konukçu. Sinan Sancakzade.

Yağmur Tanrısevsin kaç doğumlu?

24 Ağustos 1990 (31 yıl yaşında)Yağmur Tanrısevsin / Doğum tarihi

Yağmur Tanrısevsin nasıl kilo verdi?

Kanal D’nin sevilen dizi ‘Güneşi Beklerken’de Melis karekterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin, rolü için diyete girdi. Genç oyuncu, senaryo gereği bulimiya hastası olunca inandırıcılığı artsın diye zayıfladı:, Tanrısevsin, “1100 kalorilik beslenme programı uyguladım. 1,5 ayda 6 kilo verdim.” dedi.