Yemeksepeti reklamında kim oynuyor?

Yemek Sepeti reklamındaki kız kim?

Danilo Zanna, Merve Dizdar ve Sergen Deveci, Yemeksepeti‘nin yeni reklamıyla “Aklındaysa Kapında” diyor – Sözcü

Yemeksepeti Banabi reklamında kim oynuyor?

Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya, Yemeksepeti Banabi‘nin yeni reklam yüzleri olarak, Türkiye’ye “Banabi rahatlık geldi” dedirtecek. İki oyuncu, markanın kullanıcıya verdiği rahatlık hissini esprili bir tonlamayla izleyiciye yansıtıyor.

Banabinin sahibi kim?

Türkiye’de anında market alışverişi sektöründe kullanıcılarına hizmet veren Yemeksepeti Banabi, 2019 yılında Nevzat Aydın tarafından kuruldu.

Bülent Ersoy Yemeksepeti reklamından ne kadar aldı?

Son dönemde en çok kazanan sanatçılar arasında yer alan Bülent Ersoy, adeta para basıyor. ŞİMDİLERDE jüri üyesi olduğu yarışma programının koltuğuna oturmak için 3 milyon liraya imza atan Bülent Ersoy, yemeksepeti firmasıyla da iki reklam filmi karşılığı 3 milyon liraya anlaşmış.

Evony reklamında kim oynuyor 2021?

Evony‘nin ilk kampanya filmi için kamera karşısına geçen sevilen oyuncu Açelya Akkoyun, iş birliğiyle ilgili olarak “Türkiye’nin en güvenilir hijyen markası Evony ile harika bir kampanyaya imza attık.

Gönder reklamındaki kim?

Gönder reklamında oynayan oyuncu Rapçi Ramiz’in tam adı Ramiz Bayraktar’dır. Rapiç Ramiz, 1982 Yılında Bulgaristan’da doğdu.1989 yılında ailesiyle Türkiye’ye göçtü ve İstanbul’a yerleşti. 1994 yılında yabancı şarkıların sözlerini değiştirerek amatörce rap yapmaya başladı.

Banabi kupon nasıl kullanılır?

Sitemizde sağ üst bölümde yer alan arama kısmına “Banabi Kupon Kodu” yazarak, Banabi uygulaması için özel oluşturduğumuz sayfaya girmelisiniz. Yemeksepeti ve Banabi tarafından dağıtılan bu kodları, siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımı için yazımızın başında paylaşıyoruz.

Yemek Sepeti nin sahibi nereli?

Nevzat Aydın, 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesi öğretmen, babası Noter’dir. Bursa Anadolu Lisesi’ni bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 1999 yılında mezun olduktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek Silikon Vadisi’ndeki University of San Francisco’da MBA eğitimi aldı.

Banabi kime satıldı?

Hatta 589 milyon dolara Delivery Hero’ya satılarak dünya çapında dikkat çekmeyi başardı.

Bülent Ersoy kaç lahmacun yer?

DÜNYALARI YEDİ Sanatçının işkembe çorbası, bir adet lahmacun, pazı sarması dolma, bir porsiyon tavuk şiş ve 1 adet sütlaç yediği ve yanında 3 adet küçük su içtiği öğrenildi.

Evony reklamını sunan kim?

Hayat Kimya’nın maske markası Evony ilk reklam filmini yayınladı. Türkiye’nin Evony‘e duyduğu güvenin sebeplerini oyuncu Açelya Akkoyun’un aktardığı reklam filminde Akkoyun, izleyicilere Hayat’ın Ar-Ge laboratuvarından sesleniyor.

Atasun Optik reklamında kimler oynuyor?

Müge Boz, Yusuf Çim ve Cansu Akın, Atasun Optik‘in ‘Bu Benim Bakışım’ reklam filmi için bir araya geldi. Video, üç ismin eğlenceye, hayata ve modaya bakışlarını vurguluyor.

Rexona reklamında oynayan kadın kim 2021?

Pınar Göktaş (22 Haziran 1984; Samsun), Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu.

Akbank Yatırım Hizmetleri reklamında oynayan adam kim?

Akbank reklamında oynayan oyuncunun gerçek adı da Feyyaz’dır. Tam adı ise Feyyaz Yiğit’tir.

Banabi ilk sipariş indirimi nasıl kullanılır?

Banabi 20 TL İlk Alışveriş İndirim Kodu Banabi mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 30 TL ve üzeri ilk siparişiniz şu anda görüntülediğiniz banabi indirim kuponu sayesinde 20 TL ucuzluyor!