Yeni Karamürsel Mağazaları kimin?

YKM neden battı?

YKM mağazaları kapandı mı Haberi Boyner Büyük Mağazacılık, COVID-19 salgınını yavaşlatma ve toplumda bilinç oluşturmanın sorumluluğu dahilinde Türkiye’deki tüm Boyner ve YKM mağazalarını kapatıyor.

YKM nin sahibi kim?

2012 yılında Boyner Holding, YKM‘nin yüzde 63 hissesini satın aldı. Boyner Holding A.Ş.’nin yüzde 42,8’i Boyner Ailesine, yüzde 42,68’i Katarlı Mayhoola for Investments LLC yatırım şirketine aittir.

Boyner Holding sahibi kim?

TÜRKİYE’nin alış veriş devlerinden Boyner Grubu’nun sahibi işadamı Cem Boyner. Bir ara siyaseti deneyen Cem Boyner ilk eşinden ayrıldıktan sonra Ümit Boyner ile evlenmişti. Boyner mağazalar zinciri sahibi olan Cem Boyner bir ara Yeni Demokrasi Hareketi ile siyaset arenasına dahil olmuştu.

Yeni Karamürsel battı mı?

Karamürsel‘in D-130 karayolunun alt kısmı ve üst kısmını birbirine bağlayan battı-çıktı projesinin ilk araç geçişleri törenle yapıldı.

YKM mağazaları kapandı mı?

İSTANBUL (AA) – Boyner Büyük Mağazacılık, COVID-19 salgınını yavaşlatma ve toplumda bilinç oluşturmanın sorumluluğu çerçevesinde Türkiye’deki tüm Boyner ve YKM mağazalarını kapattı.

YKM mi Boyner mi?

Böylece Boyner YKM‘nin şirket ve marka olarak tamamına sahip oldu. Boyner daha önce YKM‘nin yüzde 63’ünü 190 milyon TL’ye satın almıştı. YKM‘nin tamamı 290 milyon TL’ye Boyner‘e satılmış oldu. Boyner YKM‘nin tamamını satın aldığını açıkladı.

YKM kime satıldı?

Boyner Mağazacılık çoğunluk hissesine sahip olduğu YKM‘nin geri kalan yüzde 37’lik hissesini 100 milyon TL’ye satın aldı. Böylece Boyner YKM‘nin şirket ve marka olarak tamamına sahip oldu. Boyner daha önce YKM‘nin yüzde 63’ünü 190 milyon TL’ye satın almıştı. YKM‘nin tamamı 290 milyon TL’ye Boyner’e satılmış oldu.

Boyner ve YKM Aynı mi?

Boyner, YKM‘yi resmen satın aldı. Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ile YKM arasında yüzde 63 oranındaki çoğunluk hisselerinin devri için 24 Şubat 2012 tarihinde imzalanan anlaşma, Rekabet Kurumu tarafından 9 Ağustos 2012’de onaylanmıştı.

Bilgün Sazak kiminle evli?

Nilgün SazakGün Sazak / Eşi (e. ?–1980)

Boyner Grubu kime satıldı?

Boyner Holding ve Mayhoola’nın Boyner Perakende portföyünü paylaşıp ortaklığı sonlandırmasıyla birlikte Mayhoola, Boyner Holding ve Boyner Ailesi’nin toplam yüzde 43.91 Boyner Perakende hissesini 405 milyon dolar (lot başına 1.4 dolar) bedelle satın almıştı.

Karamürsel yol çalışması bitti mi?

D-130 Karayolu Karamürsel Merkez’de 3 yıl önce başlayan battı-çıktı projesi, yapımı üstlenen firmanın ekonomik krizi gerekçe göstererek işi bırakması üzerine Büyükşehir sözleşmeyi feshetti. Ardından 4 Kasım 2019 tarihinde yapılan ikinci ihale firmaların KİK’te yaptığı itirazlar nedeniyle Nisan ayında sonuçlandı.

Karamürsel yol çalışması ne zaman bitecek?

Karamürsel otogar ve kent meydanı bölgesinde yapımı devam eden battı-çıktı ve köprülü kavşak projesi hızlı ilerliyor. Yan yollar yapılıp hizmete açılırken, tünel kazısına da başlandı. Proje şubat ayı sonunda bitirilecek.

YKM boynerin mi?

Boyner, sektörün güçlü markalarından YKM‘nin % 63 oranındaki hissesini 2012 yılında satın almasının ardından, 2013 yılında geri kalan % 37’lik hissesini ve kalan marka haklarının tamamını da satın alarak YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin paylarının tamamına sahip oldu.

YKM ne oldu?

YKM‘nin tamamı 290 milyon TL’ye Boyner’e satılmış oldu. Boyner YKM‘nin tamamını satın aldığını açıkladı. YKM‘de yüzde 63 hisseye sahip Boyner geri kalan yüzde 37’lik hisseyi de Tan ailesinden satın aldı.

YKM hangi alışveriş merkezlerinde var?

Ykm (Boyner) AVM Mağazaları

Forum Mersin Avm Zemin 0324 331 52 30
M1 Adana Avm /Shopping Mall
Malatya Park Avm Zemin 0422 211 27 27
Torium Avm 2. Kat 0212 699 01 70