Yenikapı IDO dan Beylikdüzü’ne nasıl gidilir?

Yenikapı IDO dan Beylikdüzüne nasıl gidilir?

Yenikapı durağında inerseniz; 145 no’lu İhlas Marmara Evleri- Zeytinburnu Metro otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz. Kazlıçeşme durağında inerseniz; 76K no’lu Beylikdüzü (Tüyap)- Kazlıçeşme otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz.

Metro ile Beylikdüzü nasıl gidilir?

Beylikdüzü ilçesine metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Beylikdüzü‘ne metro ile gitmek isterseniz; M1 Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarını kullanarak aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yenikapı IDO iskelesine metro ile nasıl gidilir?

İDO Yenikapı İskelesi’ne ulaşım sağlayabileceğiniz bir diğer toplu taşıma aracı, metro hattıdır. M2 Hacıosman – Yenikapı güzergahını kullanarak trafiğe takılmadan hızlıca Yenikapı İskelesi’ne varabilirsiniz. M2 hattına alternatif olarak ise, M1A ve M1B metro hatlarını da tercih edebilirsiniz.

Yenikapı’dan Metrobüse Nasıl Gidilir?

Yenikapı İdo iskelesinin karşısındaki Balıkçı Barınağı iett durağından (sahil yolu üzerinde) BN1 iett otobüsüne binip Küçükçekmece’ye gidin. Küçükçekmece’de metrobüs hattına aktarma yapıp Beylikdüzü’ne devam edersiniz. Yenikapıda MARMARAY’a binip Küçükçekmece’ye gidin. Küçükçekecede metrobüse aktarma yaparsınız.

Marmaray Yenikapı durağı Idoya yakın mı?

Yenikapı Marmaray durak, Yenikapı, Fatih içindeki İdo Yenikapı Terminalı konumuna en yakındır.

Büyükçekmece’ye hangi otobüsler gider?

Büyükçekmece ilçesine otobüs ile gitmek isterseniz; 401, 448, 142B, 300, 303, 401T ve 76C no’lu otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. İlçeye otobüs ile ulaşım sağlayabileceğiniz bölgeler; Yenibosna, Çatalca, Beylikdüzü, Silivri, Bakırköy ve Halkalı’dır.

Sogutlucesme Beylikduzu metrobüs kac dk?

Beylikdüzü Söğütlüçeşme arası ortalama 83 dakika sürüyor. Zincirlikuyu Edirnekapı Metrobüs Kaç Durak?

Beylikdüzü metro hattı nereden geçecek?

Sefaköy-Beylikdüzü metro hattı güzergahı da netleşti Küçükçekmece, Avcılar ve Beylikdüzü ilçelerinden geçecek olan Sefaköy-Beylikdüzü Metro Hattı projesinin ilk durağı Sefaköy istasyonunda yer alıyor. Metro hattı, Cihangir, Ambarlı arasındaysa e5 güzergahından kopup Esenyurt’un içlerine doğru ilerliyor.

Yenikapı IDO iskelesi Marmaraya yakın mı?

İDO Yenikapı İskelesi konumuna en yakın duraklar: Yenikapı Sahil 240 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesinde. Yenikapı Marmaray 716 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesinde.

Yenikapıya metro ile nasıl gidilir?

Kadıköy-Kartal metrosu ile Marmaray’a oradan da Marmaray Yenikapı durağına ulaşmak mümkün. Kazlıçeşme Yenikapı, Sirkeci istasyonlarından Ayrılıkçeşme istasyonuna ulaşılarak Kadıköy-Kartal metrosu ile miting alanına ulaşım sağlanacaktır.

Yenikapıdan Kadıköye metro ile nasıl gidilir?

METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek yeterli olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kadıköy’e ulaşılmaktadır.

Yenikapı Marmaray Ido arası kaç dakika?

20 DAKİKA SÜRÜYOR Her gün bu yolu kullanan bir okuyucumuzun çekip bize ulaştırdığı videodan da anlaşılacağı üzere diğer duraklar iptal edildiği için mecburen İDO önünde inen yolcular, metroya ulaşmak için hemen oradan karşıya geçemiyor.

Yenikapı IDO terminaline nasıl gidilir?

Yenikapı, Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Yenikapı IDO Terminali adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 30D, 41Y, 77, BN1.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M2.

9 Şub 2022

Kadıköy Büyükçekmece nasıl gidilir?

Anadolu yakasından geliyorsanız ve denizyolunu kullanacaksanız; KadıköyBakırköy vapur hattını kullanarak, Büyükçekmece‘ye aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bakırköy vapur iskelesinde indikten sonra, 76C no’lu BakırköyBüyükçekmece otobüs hattına aktarma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece’ye hangi minibüs gider?

Büyükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden B.Çekmece adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 300G, 303A, 400A, 401.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: BL – 100, MİNİBÜS: BL – 109.

5 Mar 2022