Yerine Sevemem hangi dizide?

Yerine Sevemem hangi dizinin müziği?

“Kurtlar Vadisi” dizisinin ve “Kurtlar Vadisi Irak” filminin müziklerini yapan Gökhan Kırdar’ın bundan 10 yıl önce çıkardığı “Yerine Sevemem” de en çok satanlar listesinde.

Gökhan Kırdar hangi dizilere müzik yaptı?

İstanbul. TRT’den yapılan açıklamaya göre, “Kurtlar Vadisi”, “Haziran Gecesi”, “Yabancı Damat”, “Kayıp”‘ın da aralarında bulunduğu çok sayıda film ve dizinin müziklerini yapan ve uluslararası hayran kitlesi edinen Kırdar, diziye özel bestelere imza atacak.

Dizi Müzikleri nasıl bulunur?

İşte dizi ve filmlerden şarkı bulmanın yolları:

  1. Tunefind. Tunefind, müzikal kütüphanesi gerçekten çok büyük. …
  2. WhatSong. Göz atmaya değer bir webiste olan WhatSong filmlere ve diziler için oluşturulmuştur. …
  3. 3.Soundtrack.net. …
  4. IMDb. …
  5. Shazam.

26 Kas 2021

Yerine Sevemem sözleri kime ait?

Zeytinburnu’nda düzenlenen konserde hayranlarıyla buluşan şarkıcı Gökhan Kırdar, dillerden düşmeyen “Yerine Sevemem” şarkısını kime yazdığını açıklayarak, “Bu şarkının sözlerini kaybettiğimiz bütün şehitlerimize, kaybettiğimiz bütün çocuklara yazdım” dedi.

Gökhan Kırdar şimdi ne yapıyor?

Kurtlar Vadisi’ne yaptığı müziği, deyim yerindeyse tüm Türkiye’nin hafızasına kazıyan, fenomen haline gelen Gökhan Kırdar, şimdi de Nöbet’in müziklerini yapıyor!

Gökhan Kırdar Yağmur hangi dizide çaldı?

2002’den itibaren film müziği ve televizyon projeleriyle büyük ilgi gören Kırdar, 2005 Ocak ayında, “Haziran Gecesi” dizisinin müziklerinin de yer aldığı “Yağmur” albümünü yayımladı.

Yerine Sevemem şarkısı kaç yılında çıktı?

1993’teki ilk film müziği çalışması olan “Gece, Melek ve Bizim Çocuklar”, Kırdar’ın ikinci albümü “Tutunamadım” da yer aldı. 1994’te ilk albümü “Serseri Mayın”ı çıkardı. Albümdeki “Yerine Sevemem” adlı parça büyük beğeni topladı. 1995 yılında 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji Bölümü’nü kazandı.

Gokhan Kirdar evli mi?

Aylin Beyazlı KırdarGökhan Kırdar / Eşi (e. 2005)

Gökhan Kırdar kaç çocuğu var?

Nisan Hayal KırdarGökhan Kırdar / Çocukları

Derinden şarkısı hangi dizide çaldı?

Dizinin son bölümünde özellikle de Han’ın psikologa gittiği sahnede hüzünlü bir esnada çalan şarkı herkesin dikkatini üzerine çekti. Masumlar Apartmanı dizisindeki “Yarim Derindenşarkısını Barış Diri söylüyor. İşte o şarkı: 40 yaşında olan Barış Diri 3 Ocak 1980 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi.

Hayat Gibi şarkısı hangi dizide çaldı?

10- Toygar Işıklı – Hayat Gibi (Kuzey Güney)

Loopus ne demek?

okunuşu itibarı ile latince kurt anlamına gelen lupus kelimesine atfı gözden kaçırılmaması gereken müzik şirketi adı. kurtlar vadisinin müziklerini bu şirket yapar.

Gökhan Kırdar bu aşk ne zaman çıktı?

1999 yılında dem albümünde yer alıyordu gökhan kırdar‘ın.

Gokhan Kirdar esi kim?

Aylin Beyazlı KırdarGökhan Kırdar / Eşi (e. 2005)

Gökhan Kırdar kimin oğlu?

Nevzat Kırdar
Müzeyyen Kırdar
Gökhan Kırdar/Ebeveynleri