Yörük kızı Müslüme nin katili kimdir?

Yörük kızı Müslüme kim öldürmüş?

Yörük kızı Müslüme Yağal’ın ölümünde sır perdesi aralanıyor! Gözaltında serbest bırakılmayan tek kişi dede olarak bilinen Hasan Yağal’dı. Hasan Yağal’ın emniyetteki ifadeleri değerlendirildi ve tutuklandı.

Müslüme nin katili kim cikti?

HASAN YAĞAL TUTUKLANDI Müslümenin cesedinin bulunduğu gün, jandarma ekipleri, annesi Selvi, babası Mehmet, dedesi Hasan Yağal, anneannesi, babaannesi, kardeşleri ve halasının da aralarında olduğu 9 yakınını gözaltına aldı. Soruşturma kapsamında dede Hasan Yağal tutuklandı.

Yörük kızına ne oldu?

Gülnar’da Yörük aile Mehmet ve Selvi Yağal çiftinin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme’nin cesedi, kaybolduğu 10 Kasım tarihinden 10 gün sonra, çadıra 7 kilometre mesafede 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulunmuş, otopsi işlemlerinin ardından Karaman’da toprağa verilmişti.

Muslume nasil oldu?

Geçtiğimiz ay Mersin’de kaybolan ve 10 gün sonra cansız bedenine ulaşılan Müslüme Yağal ölümüyle Türkiye’yi yasa boğarken, ardından ise dedesi sanılan Hasan Yağal’ın biyolojik babası olduğu gerçeğinin ortaya çıkması ile infiale yol açmıştı.

Müslüman’ın Dedesı neden tutuklandı?

Mersin’in Gülnar ilçesinde kayıp olarak aranırken, 10 gün sonra cansız bedeni bulunan Müslüme Yağal’ın (3) cinayet şüphelisi olarak tutuklanan dedesi Hasan Yağal’ın, AKUT’un dronla arama çalışmalarını monitörden izleyerek, takip ettiği ortaya çıktı.

Kücük Müslümeyi kim öldürdü?

MÜSLÜME‘Yİ KİM ÖLDÜRDÜ? 3 yaşındaki Müslüme‘nin ölümünde ‘şüpheli’ sıfatıyla sevk işlemi yapılan dede Hasan Yağal, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 7 aile üyesi ise savcılıkça serbest bırakıldı.

Müslümeye ne oldu son dakika?

Müslüme bebek neden öldü? Müslüme‘nin ölümünde flaş gelişme: Dedesi tutuklandı… 10’uncu gününde Müslüme‘den acı haber gelmişti. Ailesinin çadır kurduğu noktaya 7 kilometre mesafedeki Karaağaç mevkisinde, çalılıkların arasında Müslüme‘nin cansız bedeni bulundu.

Küçük Müslüme neden öldü?

Müslüme Yağal olayında son gelişmeler. Yörük Kızı Müslüme‘nin arandığı bölgeden acı haber geldi. Bölgede 3 yaşında bir çocuk cesedine ulaşıldı. Mersin’in Gülnar ilçesinde, 10 Kasım’da ailesinin kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolduğu belirtilen 3 yaşındaki Müslüme Yağal’a ait olduğu öğrenildi.

Müslümenin babası kim çıktı?

Küçük kızın DNA örneği ise dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktı. Bu durum Müslüme‘nin gerçek babasının Hasan Yağal olduğunu ortaya koydu.

Yörük Kızı Müslümeye dedesi ne yaptı?

(İHA) – Mersin’in Gülnar ilçesinde, ailesinin çadır kurduğu sırada ormanlık alanda kaybolduktan 10 gün sonra cansız bedenine ulaşılan 2.5 yaşındaki Müslüme Yağal’ın gözaltına alınan aile fertlerinden dede Hasan Yağal tutuklandı, diğerleri savıcılıkça serbest bırakıldı.

2 5 yaşındaki Yörük kızına ne oldu?

Yörük kızı Müslüme’nin ölümü ve cesedinin bulunmasıyla tüm Türkiye yasa boğuldu. Küçük kız ekipler tarafından günlerce arandı ve 3 yaşındaki kızın cesedi kayboluşunun 10. gününde bulundu. Aile fertleri gözaltına alındı ve Müslüme’nin dedesi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Müslüme nin dedesine ne oldu?

Mersin’in Gülnar ilçesinde 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın ölümüne ilişkin adliyeye sevk edilen tutuklanmıştı. Tutuklu bulunan dede Hasan Yağal, Diyarbakır Cezaevi Kampüsü Yüksek Güvenlikli Cezaevine alındığı öğrenildi.

Müslüme dedesi babası mı?

Aile üyeleri gözaltına alındı ve sorgulandıktan sonra serbest bırakıldı ancak Müslüme‘nin dedesi tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu gelişmenin ardından, Müslüme‘nin biyolojik babasının dedesi olduğunun öğrenilmesi Türkiye’yi şok etti!

Küçük Müslüme nin başına ne geldi?

Küçük Müslüme‘den gelen acı haber Türkiye’yi yasa boğarken, olayla ilgili yeni gelişmeler de yaşandı. Günlerdir aranan Müslümenin cansız bedeninin bir kadın çoban tarafından bulunduğu aktarılırken, kadının korkarak muhtara haber verdiği belirtildi. Müslümenin cansız bedeni Karaman’da toprağa verildi.

Müslime ye ne oldu?

Arama çalışmalarının 10’uncu gününde Müslüme‘den acı haber geldi. Ailesinin çadır kurduğu noktaya 7 kilometre mesafedeki Karaağaç mevkisinde, çalılıkların arasında Müslüme‘nin cansız bedeni bulundu.