YouTube abone sayacı nasıl açılır?

YouTube abone sayısı ne işe yarar?

İzlenme sayısını arttırmak, yorum ve beğeni sayısında bir ivme yakalamak hedef kitlenizin oluşması için gerçek anlamda önemlidir. Tüm bunların temelinde ise abone sayısı vardır. Yüksek abone sayısı her zaman hem algoritma olarak hem de kullanıcı deneyimi olarak bir adım öndedir.

YouTube kaç abonem var?

YouTube Studio’da oturum açın. Sol kısımdaki menüden Analytics’i seçin. Genel Bakış sekmesinde “Gerçek zamanlı” kartını bulun. Kanalınızın zaman içindeki abone sayısını görüntülemek için Gerçek zamanlı sayıyı göster’i tıklayın.

YouTube 1000 Abone ne kadar para veriyor?

Youtube üzerinden yayınlanan bir reklamın 1000 izlenilmesi ortalama 4-20 TL arasında kazanç sağlamaktadır. Tabi içerik çok spesifik ve reklam verenlerin hedeflediği ise bu 50 hatta 100 TL’lere bile çıkabilir.

1 m abonesi olan YouTuber ne kadar kazanır?

AYLIK KAZANÇ 3 BİN 400 İLE 40 BİN DOLAR ARASINDA DEĞİŞTİ Business Insider, 1 milyon izlenmeye sahip videolara sahip YouTuber‘larla konuştu. Aylık kazanç, içerik türüne ve izleyici kitlesine bağlı olarak yaklaşık üç bin 400 ile 40 bin dolar arasında değişti.

Kanalıma kim abone oldu?

En son abonelerinizin listesini kanal kontrol panelinde görebilirsiniz. YouTube Studio’da zaman içindeki abone sayınızı da kontrol edebilirsiniz….Son abonelerinizi görüntüleme

  • YouTube Studio’da oturum açın.
  • Kontrol Paneli’nde “Son aboneler” kartını bulun.
  • Kartı genişletmek için Tümünü göster’i tıklayın.

YouTube kanalına abone olursak ne olur?

Abone ol” düğmesini, tüm YouTube videolarının altında veya kanal sayfalarında görebilirsiniz. Bir kanala abone olduğunuzda, bu kanalın yayınladığı tüm yeni videolar Abonelikler özet akışınızda gösterilir. Abone olduğunuz bir kanal yeni içerik yayınladığında bildirim almaya da başlayabilirsiniz.