Zaman ayarlı mesaj nasıl atılır?

WhatsApp zamanlı mesaj nasıl atılır?

-Schedule seçeneğine dokunarak tarih ve saat belirleyin ve kaydet butonuna dokunun. Uygulamanın zamanlayıcı ile mesaj gönderebilmesi için Android telefonunuzun Root’lu olması gerekiyor. Cihazınız Root’lu değilse mesajı göndermeyecek size bunun için bir bildirim gönderecektir.

WhatsApp zamanlı mesaj var mı?

Süreli mesajları tüm yeni bireysel sohbetlerde varsayılan olarak etkinleştirebilirsiniz. iPhone ve Android: WhatsApp Ayarlar’a gidin > Hesap > Gizlilik > Varsayılan mesaj süresi’ne dokunun ve bir süre seçin.

Zaman ayarlı mesaj nedir?

Cihazınızın “Mesajlar” uygulamasına girip yazmak istediğiniz mesajı yazdıktan sonra sağ üstteki üç noktaya tıklayıp mesajınızı planlayabilirsiniz. Tarih ve saati seçtikten sonra, mesajınızın belirlediğiniz zamanda alıcıya ulaşacaktır.

Toplu mesaj gönderme nasıl yapılır?

Telefondaki Kişilere 2 Adımda Nasıl Toplu SMS Gönderilir?

 1. Telefon numarası rehberinizi dışa aktarın. (Dosya . vcf formatında dışa aktarılır.) …
 2. 2. . vcf Formatındaki Dosyayı İletişim Makinesi’ne Aktarın. İletişim Makinesi’ne girdikten sonra bilgisayara .vcf formatında indirilen kişiler şu adımlar ile yüklenebilir;

WhatsApp’da görünmez nasıl olunur?

 1. Ayarlar> Gizlilik> Durum adımlarını takip ediniz.
 2. Daha sonra buradan kişilerim seçiliyse tüm kişileriniz çevrim içi olup olmadığınızı görebiliyor demektir.
 3. Buradan kişiler yerine hiç kimse yazanı tercih ediniz.
 4. Bu şekilde çevrim içi özelliğini kapatmış olursunuz.

25 Haz 2021

WhatsApp kaybolan mesaj nasıl gönderilir?

2020 Kasım ayında WhatsApp kullanıcılarına sunulan bu özelliği aktif hale getirmek için akıllı telefonlarınızdan uygulamaya tıklayın daha sonra sohbetlere tıklayın ve ardından kiminle yaptığınız sohbetlerde süreli yani kaybolan mesaj kullanmak istiyorsanız o kişinin ismine dokunun.

WhatsApp mesajları kaç gün sonra zaman aşımına girer?

WhatsApp, mesajlarınızı uzun süre saklamıyor. Sunucular, teslim edilmeyen mesajları 30 gün saklıyor, bu süre içerisinde mesaj teslim edilmemişse siliniyor. WhatsApp gizlilik notlarına göre hizmet, tarih damgaları ve mesajların hangi numaralara gönderilip hangilerinden alındığı gibi günlük bilgileri saklıyor.

Süreli mesaj nasıl gönderilir?

Bireysel sohbetlerde her iki kullanıcı da süreli mesajları etkinleştirebilir….Süreli mesajları etkinleştirme

 1. WhatsApp sohbetini açın.
 2. Kişinin adına dokunun.
 3. Süreli mesajlar‘a dokunun.
 4. 24 saat, 7 gün veya 90 gün seçeneklerinden birini işaretleyin.

Telefonda mesaj nasil yazilir?

Mesajlar‘da kısa mesaj alma ve gönderme

 1. Mesajlar uygulamasını açın.
 2. Oluştur’a. dokunun.
 3. “Alıcı” alanına, mesaj göndermek istediğiniz kişilerin adlarını, telefon numaralarını veya e-posta adreslerini yazın. Alıcıları, en sık görüşülen kişiler arasından veya kişi listenizden de seçebilirsiniz.

Toplu SMS kaç kişiye gönderilir?

Toplu Mesaj gereklilikleri: – Toplu Mesaj Listenizdeki kişilerin hepsinin sizin telefonunuzu adres defterlerine kaydettiğinden emin olun. – Dilediğiniz kadar Toplu Mesaj Listesi oluşturabilirsiniz, limit bulunmamaktadır. – Her bir Toplu Mesaj Listesine 256 kişiye kadar alıcı ekleyebilirsiniz.

Toplu bayram mesajı nasıl atılır?

Android Toplu Mesaj Gönderme Bu sayede, mesaj göndermek istediğinizde aynı kişileri yeniden tek tek seçmenize gerek kalmaz.Toplu mesaj listesi oluşturmaWhatsApp > Diğer seçenekler > Yeni toplu mesaj‘a gidin.Eklemek istediğiniz kişileri aratın veya seçin.Onay işaretine dokunun.

WhatsApp Profilime kim bakmış nasıl öğrenirim?

WhatsApp uygulaması içerisinde kişilere bu sorunun cevabını verecek bir özellik bulunmaz. Eğer kullanıcı merak ediyor ve öğrenmek istiyorsa kullandığı mobil cihaza ek program yüklemesi gerekir. Google Play Store ya da App Store gibi uygulamalar sayesinde profile kimlerin baktığını gösteren uygulamalar indirilebilir.

WhatsApp’da online olduğunu nasıl anlarız?

Sağ üst köşedeki sohbet bulutuna bas….Durumunu görüntüle.

 1. Çevrim içi”, kişinin şu anda uygulamayı kullandığı anlamına gelir.
 2. ”Son görülme…” ise kişinin uygulamayı en son ne zaman kullandığını belirtir.
 3. Kişin seninle iletişime geçme aşamasındaysa “yazıyor” veya “ses kaydediyor” gibi bir eylem görebilirsin.

Kaybolan mesaj özelliği ne?

Kaybolan mesaj modu aktifleştirildikten sonra karşı tarafa attığınız mesaj okunduktan sonra kaybolmaktadır. Yani diğer sohbet ekranındaki gibi mesajlar gözükür halde olmaz ve okunmasının ardından kaybolur. Taraflar artık geçmiş mesajlarını göremezler.

WhatsApp geçmişi ne kadar saklanır?

WhatsApp, mesajlarınızı uzun süre saklamıyor. Sunucular, teslim edilmeyen mesajları 30 gün saklıyor, bu süre içerisinde mesaj teslim edilmemişse siliniyor.