Zeynep Bastık ne mezunu?

Zeynep Bastık Hangi üniversite mezunu?

Zeynep Bastık, 8 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamış ve lise eğitimini bitirdikten sonra üniversite eğitimine zamanı olmadığını söylemiştir.

Zeynep Bastık ne burcu?

Adı Mutluluk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizilerde yer alarak oyunculuk kariyerine de adım atmış olan Zeynep Bastık, FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde İrem karakterini canlandırdı. Zeynep Bastık 1.65 metre boyunda, 53 kilo ve Yengeç burcudur.

Zeynep bastığın kaç şarkısı var?

Zeynep Bastık diskografisi
Stüdyo albümleri 1
Video klipleri 13
EP’leri 1
Single’ları 14

Zeynep Bastık annesi babası ayrı mı?

Yük gemilerinde çalışan bir babanın ve Lojistik alanında çalışan bir annenin kızı olan Bastık henüz 3 yaşındayken annesi ile birlikte İzmir’e taşındı. Anne ve babasının boşanmasının ardından babasının diğer evliliğinden bir kardeşi daha vardır.

Zeynep Bastık kimin vokali?

Murat Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” adlı şarkısına vokalistlik yaptı ve Dalkılıç’ın vokalistliğine üç yıl devam etti. Dalkılıç’ın desteğiyle ilk teklisi “Fırça”yı 2014 yılında yayımladı. Ardından Dalkılıç’ın vokalistliğini bırakıp solo kariyerine devam etti.

SEFO kaç yaşında?

23 yaşında (16 Mart 1998)Sefo / Yaş

Zeynep bastığın kocası kim?

Bir süredir şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık ile birlikte olan Tolga Akış 7 Temmuz 2021 tarihinde güzel sanatçı ile nikah masasına oturdu. Aynı zamanda eşinin menajerliğini yapan Tolga Akış, Zeynep Bastık‘ı konserlerinde de yalnız bırakmıyor.

Zeynep Bastık kiminle evlendi?

Şarkıcı Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu Tolga Akış ile dünyaevine girdi. Çeşme’de nikah masasına oturan çiftin düğününe ünlü isimler de katıldı. Zeynep Bastık (27), reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Tolga Akış (37) ile evlendi.

Zeynep Bastık boşandı mı?

Zeynep Bastık uzun süredir sevgili olduğu Tolga Akış ile 2021 yılı Temmuz ayında evlendi. Çift, sade bir törenle Çeşme’de hayatlarını birleştirdi. Zeynep Bastık ile Tolga Akış’ın uzun süredir mutlu bir evliliği var.

Zeynep Bastık evlendi mi?

Şarkıcı Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu Tolga Akış ile dünyaevine girdi. Çeşme’de nikah masasına oturan çiftin düğününe ünlü isimler de katıldı. Zeynep Bastık (27), reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Tolga Akış (37) ile evlendi.

Zeynep bastığın kocası kaç yaşında?

Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğdu.

Zeynep Bastık ın babası nereli?

Hayatı Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de doğdu. Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökenlidir.

Zeynep Bastık O Ses Türkiye’ye katıldı mı?

15 Şubat 2020 O Ses Türkiye finalinde Zeynep Bastık O Ses sahnesinde mükemmel bir performans sergiledi. İşte o anlar..

Zeynep Bastık yazar mı?

Zeynep Bastık (d. 8 Temmuz 1993, Çanakkale), Türk şarkıcı….

Zeynep Bastık
Doğum 8 Temmuz 1993 Çanakkale, Türkiye
Tarzlar Pop
Meslekler Şarkıcı söz yazarı oyuncu
Etkin yıllar 2012-günümüz

SEFO gerçek adı ne?

Sefo ya da gerçek ismiyle Seyfullah Sağır (d. 16 Mart 1998, Samsun, Türkiye), Türk rapçi ve söz yazarıdır.